Beyoğlu Eve İlaç Getiren | Eve İstediğimi Servis Yapan Uygulama

Beyoğlu Eve İlaç Getiren | Eve İstediğimi Servis Yapan Uygulama

Beyoğlu eve servis hizmeti ile gündeme gelen firmamız talepleriniz doğrultusunda eczaneden veya medikal noktalarında reçetesiz kuryenin alıp size ulaştıracağı siparişlerinizi en kısa sürede tedarik edip sizlere hizmet bedeli karşılında 30 ile 45 dakika evinize ulaştırmaktadır. İlaç Tedarik bir eczane değil ve hiç bir eczaneye bağlılığı söz konusu edilemez sadece gelen talep doğrultusunda kişiye yakın veya kurye yakın olan noktalarda ürün temin edilip ve bulunmayan ürünler için eczane'den moto kurye ile hızlıca tüm siparişlerinizi temin etmektedir.

Beyoğlu Eve Getiren Hizmet | Eve İstediğimi Servis Yapan Tedarik Kurye

Beyoğlu eve istediğinizi getiren işletme olarak a dan z ye tüm siparişlerinizin sağlık, medikal, kozmetik, takviye gıda ve cinsel reçetesiz satılan ürünleri eve istediğiniz veya iş yerine istediğiniz taktirde motorlu kurye ile 7/24 kapına 30 ile 45 dakikada teslimat hizmeti sunmaktayız. Eve istediğini tedarik hizmeti sizler için tüm Beyoğlu ilçesinde her noktasına kesintisiz tedarik hizmeti sunmaktadır.

Duyuru 

İlaç Tedarik markası sadece gelen talep üzerine hizmet karşılığında ulaşamadığınız ürünleri sizlere eczaneden temin edip adresinize ulaştırmaktadır. Kesinlikle ürün satışı yoktur ve kesinlikle hiç bir eczaneye bağlı değil kendi başına münferit sadece bir kurye hizmet sunmaktadır.