• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com.tr

  • İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
Bir Tıkla İlaç Kapınızda


Bir Tıkla İlaç Kapınızda


Acil İlaç Bir Tıkla Kapınızda

Yeni Nesil İlaç Tedarik: Dilediğiniz an eczaneden alınması gereken ilaç siparişlerinizi kapınıza getiren bir aplikasyon. İlaç Tedarik ekibi olarak eczaneden ve nöbetçi eczane aramadan özel eczane ihtiyacınızı olduğu ve yıllarca böyle bir hizmetin olmadığı sizlerin acil ilaç ihtiyaçlarını çoğu zaman büyük zorluklar ile ulaştığını kimi zaman hasta ve rahatsızlıkta eczaneye gitmeyip ilaç almadığı, geç saatlerde nöbetçi eczane aramayıp sizler adına eczaneden ilaç almak için biri eve ilaçlarımızı getirse veya eve ilaç servisi olsa eczacı ilaçlarımızı kapıya teslim etse isteğinde bile bulunsak, Artık siz dert etmeyin nöbetçi eczane aramayın, ilaç tedarik eczaneden ilaçlarınız kapınıza teslim sağlayıp eczaneden ne lazımsa siz isteyin biz acil ilaç siparişlerinizi fişi ile beraber kapınıza getirelim.

İlaç Tedarik ekibi olarak nöbetçi eczane aramaya gerek kalmadan kurye hizmeti ile istediğiniz ilaçları en yakın eczane de ve nöbetçi eczaneden temin edip 7/24 hizmet sağlayarak dakikalar içerisinde belirtilen adrese getirir. Ayrıca sizleri eczane ile buluşturup eve ilaç hizmeti sunarak sizleri acil ilaç siparişlerini kapınıza gelmesini kolaylaştırır.


Eczane'den İlacı Nasıl Sağlıyorsunuz

Günün her saatinde deneyimli kurye ekibimiz, İlaç Tedarik üzerinde acil ilaç sipariş ettiğiniz ürünleri en yakın eczaneye giderek sizler adına satın alıp fişi veya faturası ile beraber alıp 45 dakika içerisinde kapınıza getiriyor. Acil ilaç ihtiyacınız olan tüm eczane ürünlerini siz sipariş geçtikten sonra belirtilen hizmet süresi içerisinde kurye kapınızda, böylece sağlık ve özel ihtiyaç için kullandığınız tüm ilaçlarınızı 45 dakika içerisinde siz oturduğunuz yerde kapınıza teslim edilir.


Acil İlaç Kurye İle Nasıl İşliyor

İlaç Tedarik web sayfası ile acil ilaç siparişi tıklayarak talep edilen bilgileri girip ihtiyaç duyduğunuz eczane ürünü seçerek medikal, sağlık, kozmetik, cinsel, deva sütü vb ürünlerin varsa görseli dosya ekle bölümünde ekleyip onaylayıp temsilcilerim ilaçlarınızın olup olmadığını size en yakın eczaneden teyit edip sizleri arayıp tekrarda teyitleşip sahadaki kurye yönlendirip dilediğiniz noktaya teslimat sağlar.


Kim Bilir İlaçların Üzerine Fazla Ücret İstenmekte Olduğunu Düşündüğünüzü Duyar Gibiyiz

Hiç de anlatılan gibi değil. İlaç Tedarik ile sipariş verdiğiniz taktirde hiç bir eczane ile anlaşmamız olmayıp ve fazladan ücret almadığımız hiç bir şekilde stokta ilaç bulundurup satmadığımız biz İlaç Tedarik olarak sizlerin siparişleri üzerine en yakın sağlık bakanlığı denetimi altında olan herhangi bir eczaneye saha ekiplerinde birini yönlendirip talepte bulunduğunuz ilaçları satın alıp fişi veya faturası ile beraber fiyat da hiç bir değişiklik yapmadan istenilen süre içerisine teslim edip sipariş verilirken önceden talep edilen kurye ücreti ile eczaneden alınan siparişlerinizi ücretini nakit veya online ödeme alarak sizlerin ilaçlarınızı kapınıza teslim edip sizlerin eczaneden alınması gereken ilaçlarını kısa sürede kapınıza ulaştırmaktayız.


İlaç ve kurye bedeli nasıl yapılır ?

İlaç Tedarik kurye ücretini kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Eczaneden alınan ilaçlarınızın ödemesi ise ister kapıdan öde ister sanal post ile www.ilactedarik.com üzerinde ödeme bölümünde iç rahatlığı ile kartı bilgilerinizi girip çünkü

İlaç Tedarik kurye ücretini kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Eczaneden alınan ilaçlarınızın ödemesi ise ister kapıdan öde ister sanal post ile www.ilactedarik.com.tr üzerinde ödeme bölümünde iç rahatlığı ile kartı bilgilerinizi girip, ilaç tedarik son teknolojik güvenlik sistemi kullandığını biliyorsunuz. Eczane de sipariş ve kurye hizmet bedeli olarak online ödeme sistemi üzerinde çekiliyor. eczaneden alınan siparişleriniz teslim aldığınızda fişi ile sizlere ulaştırmaktayız ve sizden tek yapmanız gereken ödeme yapmanız. Ödemeye onayla birlikte online ödeme sisteminde o anki kurye hizmet ve sipariş bedeli çekiyoruz. 


İlaç Tedarik güvenliğiniz bizim için çok önemli ! 

İlaç Tedarik olarak eve ilaç servisi ve eczane kurye hizmeti sağlayabilmek için sizler için hazırlamış olduğumuz wep uygulaması son teknoloji yazılımları kullandık. Ayrıca eczane de alınan ilaçlarınızın sadece eczaneden alıp hiç bir şekil kurye ücreti dışında farklı bir fiyat tarifesi ilaçlar üzerinde eklemeden tüm ödemelerinizi online sitem üzerinde kart ile gerçekleştirip (SSL sertifikası ile en yüksek seviyede, ve Türkiye PCI DSS Level 1 seviyesinde sertifikasyon sahip olan) iyzico'nun güvenli altyapısında saklandığı bilerek rahat online yapabilirsiniz. İlaç Tedarik olarak asla bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını ve deneyimli kurye ekibi ile çalıştığını da unutmayın..


Etiketler: İlaç Kurye, Eczane Kurye, Nöbetçi Kurye, İlaç Tıkla Kapınızda, Tıkla İlaç Gelsin, Tıkla İlaç Siparişi Eczanede Kapınızda