• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com.tr

  • İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda;

25 yıldır kurye hizmetimiz İlaç Tedarik adıyla temeli oluşturduğumuz İstanbul İlaç Kurye firmamız, Sağlık, medikal, cinsel, kozmetik ve deva sütü gibi ürünleri taşımacılığı hizmetini geniş araç filosu ile; eczanelere ve evlere reçetesiz ilaç kurye hizmeti sunmakta olup eczane kurye hizmeti vermektedir.

Eczane kurye hizmeti sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin (hız ve güvenlik açısından) artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz kurye hizmetlerinde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. İlaç Tedarik '' Hızlı ve Güvenilir" olmayı amaç edinmiş en iyi hizmet sitesidir.

En iyi hizmetinin, işinde uzman bir kadronun ve profesyonel personellerin uyum içerisinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi kurye hizmetini verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik. 

Bizlerden talep ettiğiniz reçetesiz eczane ürünlerini eczaneden aldığımız fiş ile evinize / kapınıza kadar getirmekteyiz. 

İlaç Tedarik 7/24 kesintisiz hizmet ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir. Bizleri arayarak detaylı bilgi almaktan çekinmeyiniz.

UYARI:

ilactedarik.com.tr bir kurye hizmeti olup hiç bir şekilde sağlık bakanlığına veya herhangi bir eczane noktasına bağlı değildir, ilaç satışımız yoktur. Alınan ilaçlar, alındığı noktaya ait fişi, faturası ile eczanenize veya evinize hızlı bir şekilde moto kurye ile teslim edilir.


Etiketler: eczane kurye,ilaç kurye,acil ilaç kurye, istanbul acil ilaç